KONFERENCJE I WYDARZENIA

W cišgu 17 lat obecnoœci na rynku zorganizowaliœmy szereg Konferencji Medycznych i Sympozjów na zlecenie największych specjalistów z dziedziny kardiologii, neurologii, transplantologii, psychiatrii i reumatologii. Fundacja była także organizatorem Szkoleń dla pacjentów z przewlekłš niewydolnoœciš nerek, ich rodzin i personelu stacji dializ w ramach umowy zawartej z Ministerstwem Zdrowia dot. Programu Wieloletniego na lata 2011-2020 „Narodowy Program Rozwoju Medycyny Transplantacyjnej”, z zakresu zadania promocji idei dawstwa narzšdów od żywych dawców.
Fundacja wspiera finansowo imprezy sportowe ,,Narty na zdrowie” oraz ,,Żagle na zdrowie” przeznaczone dla dzieci po transplantacjach.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wybranymi projektami, które zrealizowaliœmy w latach 2013, 2014, 2015 oraz 2016.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się także z naszymi bieżšcymi realizacjami.